Už se nemohou vystát!

Na sociálních sítích to vypadá, že jsou sestry Popelkovy EVA BUREŠOVÁ (27) a BARBORA JÁNOVÁ (31) z úspěšného seriálu Slunečná nejlepší kamarádky. Opak je ale pravda. Jak je to mezi nimi ve skutečnosti?

Každý den hodiny a hodiny na place, tak to vypadá na natáčení Slunečné. Proto se není čemu divit, že si herci po nějaké době začnou lézt na nervy a jsou na sebe nepříjemní.

Také vás může zajímat ...

Eva Burešová (27) s Bárou Jánovou (31) hrají v seriálu znepřátelené sestry. I tyto dvě půvabné herečky zažily ponorkovou nemoc. A to údajně častěji, než bychom možná řekli.

Role jim zasahují už i do života

Podle všeho se hra na hodnou a zlou sestru převrací ze scénáře do reality. Mezi Evou a Bárou má v poslední době docházet k hádkám a neshodám. A ve všem má mít prsty právě Burešová.

Říká se totiž, že být její kolegyní rozhodně není žádný med. Ne snad kvůli tomu, že by by po vypnutí kamer nějak intrikovala.

Problém je v tom, že představitelka Týny je v současnosti jednou z nejúspěšnějších umělkyň. A to má Jánovou pořádně mrzet.

Sama už se několik let snaží prosadit, a když už to konečně vypadá, že tomu tak opravdu bude, vždy se najde někdo, kdo je lepší než ona.

Začala prosit u fanoušků

„Začněte mě prosím sledovat na Instagramu,“ přesně tak začala její slova, kterými všechno od-startovalo. Na svém profi lu chtěla dosáhnout celých sto tisíc sledujících.

Fanoušci ale reagovali úplně jinak, než by čekala. „Snažíš se vyrovnat Burešový, co? No to jsem ještě neviděla, to je katastrofa, že známá osobnost škemrá o sledující,‘‘ tak zněly některé z komentářů.

Kolegyně se do ní pustila

A právě to, že se snažila Burešové alespoň trochu vyrovnat, mělo Evu pořádně naštvat. Údajně nemá ani trochu ráda, když se s ní někdo srovnává. Na place má tak kvůli tomu všemu panovat velmi dusná atmosféra.

A nejen pro ně je to nepříjemné, celá situace měla zasáhnout i zbytek herců a štábu. Jak to všechno nakonec skončí? Je dost možné, že se tvůrci rozhodnou ponechat v seriálu jen jednu z postav.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...