Už se tajně vdala?

Na novou práci si zatím nezvykla. Pár tvoří už pěknou řádku let, ale jakmile se někdo zmíní o svatbě, okamžitě začnou mlžit. Herečka Martha Issová (38) neustále tvrdí, že na svatbu s Davidem Ondříčkem (50) zkrátka doposud neměla čas.

Žijí několik let v jedné domácnosti, mají spolu dvě krásné dcery, svatba by tak byla takovou tou pomyslnou třešničkou na dortu.

Také vás může zajímat ...

Která žena by se dobrovolně nechala o svůj vysněný princeznovský den ochudit? Jak se ale zdá, Martha nezahálela a za úspěšného režiséra se měla přednedávnem v naprostém utajení přece jenom provdat.

Obřad jen s blízkými

O této možnosti se skutečně spekuluje i v hereččině blízkém okolí. Martha údajně nechtěla při obřadu pozornost médií, proto se rozhodla pro utajenou veselku.

Svatba se měla nést v rodinném duchu, za přítomnosti několika známých. Pokud jsou z Marthy a Davida skutečně manželé, snad se tím co nejdříve veřejně pochlubí, aby mohli začít sklízet zasloužené gratulace.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...