Už se zas trápí! Je v tom chlap?

Její bývalý partner si našel mladší „dvojnici“. Potká konečně i Kateřina svého pana Božského?

Je krásná a svůdná, má všechno, na co si jen vzpomene, a přesto jí něco zásadního chybí. Herečka Kateřina Brožová (52) smutně sleduje, jak se její bývalý partner Jaromír Soukup (51) všude chlubí se svou novou láskou, zpěvačkou Terezou Mátlovou (44), a ona je stále sama…

Ačkoli má Kateřina Brožová (52) řady nápadníků a obdivovatelů nejen v branži, ale i mimo ni, najít toho pravého, který by jí vyhovoval po všech stránkách, je pro ni přece jen hodně tvrdý oříšek. Zatímco její bývalý partner Jaromír Soukup (51), se kterým se po šesti letech vztahu rozešla, je opět zamilovaný, ona je už půl roku sama jako kůl v plotě.

Také vás může zajímat ...

Přitom si tolik přeje konečně najít svého životního partnera. Proslýchá se, že její vztah se Soukupem byl plný rozchodů a usmiřování. Jak to tak vypadá, tak k dalšímu usmiřování už pravděpodobně nedojde. Sama Brožová o tom dlouhou dobu nechtěla hovořit, ale nakonec se přece jen vyjádřila:

„S panem Soukupem jsme se jako partneři rozešli. Sice bolestně, ale myslím, že v klidu. K odchodu z jeho televize došlo z mé vůle. Nikdo mě nevyhazoval ani nevyhrožoval. Svou roli hrálo i to, že televize šla směrem, s nímž jsem se vnitřně už
nijak neztotožňovala.“

Brzy si za ni našel novou náhradu

Po boku mediálního magnáta zářila herečka štěstím, dokonce se mluvilo o svatbě. Místo toho však Kateřina oznámila, že je po dlouholetém vztahu zase k mání. „Asi jsem nebyla ta poslušná holka, co měla sedět doma,“ ujelo jí. Sama si prý až po padesátce uvědomila, že už nemá chuť nikomu nic dokazovat, být pořád hodná a snažit se lidem zavděčit.

Na změnu jejího vnímání mělo právě vliv i její soužití s bývalým partnerem Jaromírem. Ten ale po rozchodu s blondýnkou dlouho sám nezůstal, vyšlo totiž najevo, že v jeho náručí skončila zpěvačka Tereza Mátlová (44). Jiskra mezi nimi přeskočila už v únoru, kdy si operní divu pozval do svého pořadu, kde ji jen zahlcoval lichotkami.

„Ale vy, vaše šaty, jste nádherné. S vámi je radost mluvit, poslouchat vás, samá radost,“ rozplýval se boháč. Pikantní na tom ovšem je, že Mátlová je bývalou partnerkou Františka Janečka (75), který je jeho kamarádem. Respektive spíše býval. Janečkovi totiž podle všeho nejvíc vadí, že se Jaromír stýká s jeho dcerou Emily (12), na kterou nemá dobrý vliv.

Vrátí mu tvrdý úder?

Františkův postoj byl tedy od začátku jasný, ale jak na to zareagovala Kateřina? Ta se naopak rozhodla pro laskavou odpověď, když na sociální síti sdílela dvojici dojemných fotografií, na kterých ukázala „věrného přítele“. O nového partnera ovšem nešlo.

Oblíbená herečka se rozhodla, že fanouškům ukáže své dva čtyřnohé miláčky. Je také možné, že právě nová láska jejího bývalého milence v ní probudila touhu najít si opět spřízněnou duši, a časem třeba i nového partnera.

Katka prý celý život hledala a stále hledá toho nejbližšího člověka a moc by si přála žít ve dvou, jenže najít vhodného partnera se jí vůbec nedaří. Čím to je? „Nevím, ale myslím, že soužití s herečkou je trošku problém a soužití s idealistickou Vodnářkou také.

Ale to je moje hloupá vlastnost – všechny chyby světa vztahovat na sebe, takže ono to všechno bude spíš jinak,“ vysvětluje blondýnka.

Už nechce být sama!

Pořád ale doufá, že na ni ten pravý ještě někde čeká. A nejen to, ráda by ještě jednou stanula před oltářem. „Pokud přijde, budu
ráda, protože nechci zůstat sama navždy, dokonce bych se i ráda ještě jednou vdala. Věřím ale v osud, takže pokud mě to někdy potká, tak potká a možná taky nepotká,“ povzdechla si Brožová.

Ta by ráda měla vztah jako její rodiče, kteří jí odjakživa byli ve všem příkladem. Zatím je ale nový partner v nedohlednu, a ona se tak může naplno věnovat svojí dceři Kateřině (18), kterou má s bývalým manželem, podnikatelem Zdeňkem Tomanem (59). Rozvedli se, když byly holčičce dva roky, což ze začátku nemohla herečka překousnout.

Jaký má vztah s bývalým manželem?

Dnes už spolu prý dobře vychází. Alespoň blondýnka tvrdí, že už jsou několik let v pohodě a že si k sobě našli cestu, takže mají mezi sebou přátelský vztah. Jak dlouhou jí trvalo, než s bývalým manželem začala zase vycházet?

Dle slov herečky jim to trvalo skoro deset let. Hodně na ni mělo vliv okolí a prostředí, ve kterém žila, a hlavně za to mohl důvod jejich rozchodu, protože kvůli tomu byla údajně hodně zhrzená a naštvaná. Naštěstí její dcery se to nijak nedotklo, protože na tu si vždy čas našli. Jako rodiče podle všeho fungují naprosto výborně.

Vyrostla jí velká konkurence!

Herečce Kateřině Brožové vyrostla velká konkurence. Ale s jistotou se dá říct, že na tuhle krásnou dívku nikdy nezažárlí. „Rivalkou“ na poli krásy je totiž její dcera Kačka. Mamince jako by z oka vypadla. Herečka se pochlubila snímkem se svojí dcerou
na sociální síti.

Připsala k němu stručně „Kateřina a Kačenka“. A nešlo si nevšimnout, že dcera nejenže se najednou proměnila v krásnou slečnu, ale ještě navíc se své nestárnoucí mamince velmi podobá. Také fanoušci, kteří se k fotce vyjadřovali, se shodli na tom, že v tomto případě jablko skutečně nepadlo daleko od stromu.

A herečce pak určitě zalichotili i tím, že se v komentářích často vyjadřovali i ve smyslu, že vypadají spíše jako dvě sestry. Jestli ale i Kačenka půjde v maminčiných šlépějích, zatím není jisté.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...