Už si hledá nové zájmy a rozptýlení

Už šest let udržuje muzikant Felix Slováček (77) milostný vztah s výtvarnicí Lucií Gelemovou (37). Čekání na to, že se k ní vrátí, tak saxofonistova manželka Dagmar Patrasová (64) konečně vzdala.

„Věděla jsem, že to není první úlet. Tak jsem si pořád říkala, že se snad vrátí. A jak je vidět, tak narazil na to pravé ořechové,“ řekla Patrasová o své sokyni v lásce.

Také vás může zajímat ...

„Po dvou letech jsem si řekla, že nebudu sedět doma a čekat, jestli se vrátí. Do toho mi zavolal Vito z Itálie a říkal, že se rozvedl, že četl na internetu, co se děje kolem mě.

A že je tu pro mě, kdybych něco potřebovala,“ připomněla, jak začal vztah s jejím velmi dobrým, spolehlivým kamarádem.

Setkávají se ale většinou jen na podzim a v zimě. Proč se za ní nepřestěhuje nebo ona neodejde za ním? Podle Dády by se Vito neobešel bez rodné země a ona zase bez své rodiny a práce.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...