Už si našla čas na vnoučata?

Píše další hry, a nezná slovo odpočinek. Herečku Ivu Janžurovou (78) tvoření scénářů zřejmě začalo náramně bavit. Nedávno měla v divadle premiéru její hra Veletoč a už teď pracuje na dvou dalších hrách.

Jedna z nich má být pohádka a druhá má být o jejích kolegyních, které si připravují děkovné řeči. Nejspíš půjde o nějakou formu komedie. Herečka ale nemá žádný volný čas. Proč se celý její život točí kolem práce?

Také vás může zajímat ...

Krachl jí vztah?

Ještě před nedávnem se Iva všude chlubila novou láskou. Byla zamilovaná až po uši, ale poslední dobou není po jejím panu dokonalém ani vidu, ani slechu.

Že by jí vztah krachl a ona se snažila zahnat smutek prací? Na druhou stranu, má to i své výhody. Iva má totiž trávit více času se svými vnoučaty, za což jsou její dcery Sabina (47) a Theodora (46) rády.

Zavalila se prací kvůli rozchodu?

Pokud Ivě vztah skutečně nedopadl, má to i světlou stránku. Janžurová se snaží nahradit všechna léta, kdy nebyla příkladnou babičkou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...