Už si našla náhradu za nevěrníka!

Bývalá moderátorka televizních novin na Nově Michaela Ochotská (34) má po mediální kauze s tenistou Lukášem Rosolem (33) konečně štěstí. Alespoň to tak vypadá na její sociální síti. Zveřejnila tam totiž fotku, na níž se líbá s neznámým mužem.

To vzbudilo vlnu zájmu. Kdo je asi ten tajemný muž? To se zatím neví. Moderátorka se z nějakého záhadného důvodu však rozhodla, že jeho totožnost zůstane utajena. Obličej svého miláčka překryla jablkem. Před časem se spekulovalo, že se Michaela měla údajně vídat s fotbalistou Sigmy Olomouc Martinem Hálou (27), avšak tyto spekulace nikdy nepotvrdila.

Také vás může zajímat ...

Takže muž z fotky údajně není fotbalista. Na otázku, kdo je jejím novým objevem, nechtěla vůbec odpovědět. Prý by to nechala bez komentáře. Proč to tak tají? Možná si ještě není vztahem jistá a chce tomu nechat nějaký čas.

Nakonec ale bude muset s pravdou ven. Je jen otázkou času, jak dlouho jí bude trvat, než se otevře veřejnosti a fotky miláčka bude vystavovat na sociálních sítích. Možná si její partner nepřeje, aby ukazovala jeho obličej, a proto kolem toho Michaela tolik mlží.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama