Už to není, co to bývalo zamlada…

Při pohledu na poslední jeho fotky vás napadne: Na co ty ženy loví? Oscarového herce, známého především z Titanicu, Leonarda DiCaprio (46), načapali fotografové jen v plavkách na pláži v Malibu.

Také vás může zajímat ...

A pohled to moc pěkný nebyl. Herec, který si po trháku Tenkrát v Hollywoodu dopřál hereckou pauzu, byl evidentně z formy. Také nikde nebylo vidět jeho přítelkyni Camilu Morrone (23), se kterou randí už dlouhé tři roky. Že by nastaly potíže v ráji?

Figuru už herec nemá takovou, jako když v roce 2000 natáčel snímek Pláž, ale i tak zůstává idolem milionů žen. S partnerkami mu to ale dvakrát nejde, a tak si hledá čím dál mladší modely, jež jsou pravděpodobně poddajnější. Uvidíme, zda ho poslední láska konečně dotáhne k oltáři, či zda i ona zmizí v propadlišti dějin.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama