Už zase kouří. Kašle na doktory?

Závislost ji ničí! Stále národem oblíbená zpěvačka Marta Kubišová (76) přiznala, že po letech začala zase kouřit. Před třemi roky prodělala infarkt a utekla tak smrti z lopaty.

Také vás může zajímat ...

Tehdy slíbila, že bude zodpovědná a přestane kouřit. Své slovo ale nedávno porušila a opět si bez výčitek vychutnává cigaretový dým a nikotin ve svých plicích. „Můžu už kouřit, i pít kafe. Dovolil mi to i doktor. Mám to ovšem limitované na denní příděl,“ řekla s tím, že nikdy své zdraví nešetřila. Při koncertech vždy jela na sto procent.

Před rokem se slavnostně rozloučila se svou kariérou a letos v září po roce poprvé vystoupila v pražském Obecním domě ke 100 letům republiky. Že není v dobré kondici, bylo ale vidět. Opět hazarduje se svým zdravím. Začne zase koncertovat, nebo se bude šetřit?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama