Už zase riskuje, vrhá se mezi žraloky

Neví, kam dřív skočit a kolabuje téměř na počkání. Přesto se známá česká modelka Simona Krainová (45) neustále pouští do nových adrenalinových dobrodružství se svým mužem Karlem Vágnerem (43).

Z toho, co si vymyslela tentokrát na dovolené v exotické Dubaji se opravdu tají dech! „Sice tě všichni ujistí, že jsou pořádně napapané a na nás mít chuť nebudou, i tak mám ale staženej zadek,“ vyjádřila se na jedné ze svých sociálních sítí, kde pózuje v potápěčské výstroji. Víc už se prý bála jenom její starší sestra Yvona (50), kvůli které musela prý nasadit statečnou masku.

Také vás může zajímat ...

Za to Karel prý skočil do vody, jakoby to pro něho bylo naprosto na denním pořádku.

Po jejím hysterickém výlevu při nebezpečném slaňování a lanovém skluzu v korunách stromů kdesi ve Střední Americe je s podivem, že se vůbec do nějakých adrenalinových zážitků ještě pouští.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...