Uzavřeli tajnou dohodu

Lucie Vondráčková (37)

Není to tak dávno, co se v médii probíraly ostré boje zpěvačky Lucie Vondráčkové a hokejisty Tomáše Plekance. Jenže najednou je ticho po pěšině! Důvod je prostý, manželé se totiž tajně rozvedli. Co způsobilo tu náhlou změnu?

Je trochu paradoxní, že stejně tajně jako před osmi lety jejich manželství začalo, tak i skončilo. Fanoušci zpěvačky a hokejisty byli dlouho svědky jejich drsné rozvodové bitvy, kde především Plekanec neváhal na svou ženu nakydat tu nejhorší možnou špínu.

Také vás může zajímat ...

Děti nesmí trpět

Nyní jsou ale všechny boje u konce a Vondráčková si může konečně oddychnout, protože se jí podařilo ukončit jednu nešťastnou a stále ještě velmi bolestivou životní kapitolu. „Po roce vzájemného odloučení jsme se společně dohodli na ukončení všech našich sporů,“ zní vyjádření dnes již bývalých partnerů. Co je k tak náhlé změně vedlo?

A na čem všem se v rámci rozvodu dohodli?Bývalí manželé se shodli v tom, že rozpadem jejich vztahu nesmí trpět děti. Snad právě jejich dva synové byli tím důvodem, který přiměl jejich rodiče, aby svůj přístup k rozvodu přehodnotili. Přece jen kluci už nejsou nejmenší a zejména pak starší sedmiletý chlapec velmi dobře vnímá, co se kolem něho děje. Jako mávnutím kouzelného proutku našli Lucie s Tomášem společnou řeč a domluvili se nejen na rozvodu, který proběhl ve vší tichosti už před několika týdny, ale vyřešili také otázky kolem péče o děti a finanční vyrovnání.

Rozvod oddalovala

Jakékoli konkrétní body jejich tajné dohody, ale oba dva odmítli jakkoli komentovat. Podle našich informací po celou dobu rozvodového řízení odmítala Vondráčková jakýkoli návrh, se kterým její muž přišel. Působilo to prý jakoby se snažila konec manželství co nejvíce oddálit. Jakoby jeho připomínky a návrhy smetla ze stolu vždycky tak trochu schválně.

Doufala snad, že by se k ní mohl ještě vrátit? Pro Lucii byl sice rozpad vztahu velmi bolestivý a možná jí na nějaký okamžik bolest zastínila zdravý rozum, na druhou stranu je to člověk nesmírně racionální a muselo jí být jasné, že se Lucie Šafářové (32) Tomáš už nevzdá. Zvlášť, když s ním je těhotná. Zdá se totiž, že v mladší tenistce našel přesně to, co hledal.

Navíc spolu čekají holčičku a hokejista se už nemůže dočkat až si dcerku konečně pochová. Nelituje Když před lety opouštěla Českou republiku a letěla za svým mužem do Kanady, předpokládala, že spolu zůstanou nejspíš do konce života. Snad i proto byla ochotná tuhle oběť přinést. Kdo by si ale myslel, že po rozpadu manželství tohohle kroku lituje, pletl by se.

„Nikdy jsem nelitovala, vždyť se mi tam narodily dvě děti!“ oponuje Lucie.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...