Užírá se muž žarlivostí?

JANA BOUŠKOVÁ (66) a VÁCLAV VYDRA (64) patří mezi jedny z nejharmoničtějších párů. Nyní se ale často mluví o tom, že jejich vztah prochází krizí.

Ti dva už několik desítek let neodmyslitelně patří k sobě. Všude, kam přijdou, září jako sluníčko a jen málokdo by řekl, že jsou mezi nimi nějaké konflikty. Už nějaký ten pátek se ovšem spekuluje na tím, že nejspíš ne všechno bude tak dokonalé, jak se na první pohled může zdát.

Také vás může zajímat ...

Museli řešit nevěru?

Před nějakým časem se totiž vážně hovořilo o tom, že má mít Václav Vydra (64) tajnou milenku, která sdílí jeho vášeň pro koně. Avšak nic z toho se nakonec nepotvrdilo. Dokonce i fanoušci odmítají fakt, že by byl herec něčeho takového schopný.

O Janu Bouškovou (66) totiž dlouhá léta musel vyloženě bojovat. Jak se ale zdá, hlavním důvodem jejich údajné krize nebude zřejmě nevěra, ale žárlivost!

Ničí ji myšlenky na mrtvého muže?

V květnu uběhlo už 38 let od nenadálé smrti geniálního herce Petra Svojtky (†35), prvního manžela herečky. Ten, prý pod vlivem alkoholu, spadl pod tramvaj, která ho měla usmýkat k smrti. Jana, které v té době bylo pouhých 28 let, jeho tragický skon pochopitelně snášela velmi špatně.

V té době spolu měli dvouletého syna Honzu (40), na kterého zůstala úplně sama. Říká se, že čas všechny rány zahojí, jak to tak ale vypadá, ne vždy tak tomu je. Herečka totiž na svého prvního manžela stále myslí. A to Vydra asi nerad vidí.

Dlouho ho nechtěla

Krátce po tom o ni začal usilovat její mladší kolega Václav. Není se ale čemu divit, že po takovém šoku neměla na nový vztah ani trochu náladu. Vydra byl však tak vytrvalý, že si nakonec přeci jenom dala říct. Často ale říkala, že ho dlouho brala jen jako kamaráda.

Možná ale nechtěla tak brzy zůstat úplně na ocet, tak proč to nezkusit. Ačkoliv v to nejspíš už ani nedoufala, dokázala se nakonec znovu zamilovat. Na Svojtku ale údajně nikdy nezapomněla.

Nedokáže se s tím srovnat?

Jaké to ale musí pro Václava být, když vidí svou životní lásku, jak vzpomíná na muže, který byl rovněž jejím vyvoleným? S Vydrou sice poznala úplně něco jiného, vrátil jí zase chuť žít, společně toho hodně dokázali a nenajde se snad nikdo, kdo by jim jejich vztah nezáviděl, ovšem to, co se tehdy stalo, z paměti zkrátka vymazat nejde.

A zvlášť, když je s Petrem pojí i jejich syn. Pokaždé, když ho vidí, musí v něm vidět i kousek jeho, což je zřejmě velmi zničující. A fakt, že s ním už nemůže soupeřit, musí být neúnosný.

Dojde mu nakonec trpělivost a vzdá veškeré své snahy? V životě se oba museli vyrovnat s mnoha překážkami. Doufejme tedy, že překonají i tuhle.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...