Užívá si milostné scény

Scenáristé seriálu Sestřičky Modrý kód přichystali pro mladičkou herečku Natálii Halouzkovou (19) milostné scény s kolegou Davidem Gránským (28).

Také vás může zajímat ...

A jak se zdá, není jí taková práce vůbec proti srsti. „My jsme s Davidem dobří kamarádi, takže v pohodě. Není tam taková ta nepříjemnost, když se s tím člověkem tolik neznáte. Vlastně nic extra divného, užili jsme si to,“ rozpovídala se s šibalským úsměvem Natálie.

Jak to spolu seriáloví kolegové ve skutečnosti mají?

Na dotaz, zda to nevadí Davidově manželce, jen špitla, že se s ní o tom nebavila, ale že jistě coby žena herce musí být na takové situace zvyklá. Jenže hercům se dost často stává, že si milostný poměr přenesou z natáčení i do soukromí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama