Užívá si milostný trojúhelník?

V citech Dagmar Patrasové (64) není zrovna křišťálově jasno. Nevěrného manžela Felixe Slováčka (77) se nehodlá jen tak pustit, ale milence Vita (54) si zřejmě nechává jako pojistku.

Také vás může zajímat ...

Zhruba šest let není manželství Patrasové a Slováčka funkční, přesto zpěvačka tvrdí, že spolu udržují stále velmi vřelé vztahy. To se ukázalo celkem nedávno, když si Dáda skřípla nerv v pravé ruce a dočasně na ni ochrnula. K bolestivému a hlavně velmi omezujícímu zranění přišla kvůli své temperamentní fence německého ovčáka, která svou paničku vítala tak nadšeně, až ji srazila k zemi.

I přes neustálé dohady a ostré výměny názorů skrze média, přispěchal Slováček za svou zraněnou ženou, aby jí pomohl. „Chová se ke mně pěkně, neřekla bych, že jsme jenom kamarádi,“ rozdmýchala opět vlnu pochybností, jak to mezi ní a manželem vlastně je. Taková slova musí ovšem bolet nejen Felixovu partnerku Lucii Gelemovou (37), ale také Dádina italského přítele Vita, který veškeré podobné výstupy a okázalá mediální prohlášení své české lásky sleduje z daleké Itálie.

Vzorně o ženu pečuje

Ačkoli Felix tvrdí, že je po boku mladší výtvarnice velmi spokojený a nemá v plánu rozhodně nic měnit, kdykoli jeho žena potřebuje, přispěchá jí na pomoc, máme-li věřit slovům Dády. „Pomáhá mi například s nákupem, vozí mě do nemocnice, na rehabilitační kliniku a tak,“ vyjmenovává s potutelným úsměvem Patrasová.

Neváhá pak opět zdůraznit, že svého muže vídá i přes jeho letitý vztah s Lucií takřka denně a fungují normálně jako plnohodnotná rodina. Nejednou se vyznala ze svých citů a uvedla, že si pořád vyznávají vzájemnou úctu a lásku.

Ať už je to pravda, nebo ne, je očividné, že Patrasové dělá dobře představa, že si její slova přečte manželova partnerka a bude se užírat tím, je-li jí Felix věrný tak, jak tvrdí.

Z Itálie
zavanul chlad

Ostatně když mohl zahýbat své právoplatné ženě, proč by teď nemohl něco podobného dělat i Lucii?! Otázkou ovšem pak zůstává, proč stejným způsobem škodí zpěvačka také muži, kterého údajně miluje. Podle našich informací začíná Vitovi docházet s nerozhodnou Dádou trpělivost. Je mu prý čím dál víc jasné, že je v tomto milostném trojúhelníku tím, kdo tahá za ten kratší konec.

Dokonce se měl vyslovit v tom smyslu, že ze sebe nebude dělat stále blázna. Ačkoli Patrasová tvrdí, že jsou s podnikatelem pořád spolu a načas je rozdělila jen karanténa, zdá se spíš, že Vitovi došla trpělivost a se vztahem, v němž byli většinu času tři lidé, je konec. K rozchodu se černovlasá dračice veřejně asi nepřizná, ztratila by tím před Felixem na ceně.

Jisté začíná být jedno: Legendární česká sexbomba svou prohru neoznámí ani v jednom případě.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...