Užívá si s kolegyní?

Střídal ženy jako na běžícím pásu. Herec KAREL ZIMA (48) má pro ženské pohlaví slabost a dává to značně najevo. Zalíbila se mu i nová kolegyně v seriálu Slunečná KRISTÝNA KOCIÁNOVÁ (35). Je mezi nimi něco víc?

Oblíbený seriál Slunečná obsazuje poslední dobou čím dál víc nových hereckých tváří. A jednou z nich je právě Kristýna Kociánová (35), která si natáčení velmi užívá.

Také vás může zajímat ...

Vypadá to, že si se svými kolegy velmi sedla a rozumí si s nimi. Hlavně tedy s Karlem Zimou (48). Jak moc jsou si blízcí? Každý začátek je pro nového herce složitý. I pro Kristýnu, která je ostřílenou herečkou.

Pomáhal ji

Z nástupu do rozjetého seriálu měla nemalý strach. Jenže měla štěstí. Ujal se jí její milý kolega Karel. „Provedl mě. Párkrát už jsme se potkali, ale moc jsme se sebe nevšímali. Je to super chlap,“ rozplývala se herečka. Jenže to podle všeho nezůstalo jen u nevinného provázení po ateliérech.

Začali se stýkat?

Je známo, že Zima je milovník dívčích srdcí, a když se mu žena líbí, dělá vše pro to, aby mohl být v její blízkosti. To je očividně i tento případ. Mezi kolegy ve Slunečné se říká, že se mají tajně po natáčení scházet. Na tom by možná nebylo nic špatného, až na to, že má být herec zadaný.

Její totožnost prý nechce Karel raději zveřejňovat. Nebylo by to však poprvé, co by svou milou podváděl. Všichni tiše doufali, že se z toho vyléčil. Ukázalo se ale, že je nejspíš stejný jako před lety.

Temná minulost

Několik let žil se svou bývalou ženou, se kterou má i dvě děti. Jenže jejich vztah po sedmnácti letech skončil. A zase v tom měla být nevěra. Jak se ale k tomu postaví Kristýna? Ta je momentálně svobodná, jenže se začalo říkat, že má zároveň zálusk i na ženatého kolegu Filipa Blažka (47). Ten by se ale kvůli ní asi jen těžko rozváděl.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama