V 83 letech típla Štěpánková poslední cigáro

Trvalo to neskutečných šedesát roků, ale přesto se to herečce Janě Štěpánkové (83) na stará kolena nakonec podařilo! Ve svých třiaosmdesáti letech totiž skoncovala s jedním ze svých největších zlozvyků.

S kouřením! „A to jsem s tím začala hned po škole,“ vzpomíná herečka. Těžko říct, co ji k takové změně dohnalo. Podporuje ji ale celá rodina, a i když je to zatím pouhé dva měsíce, zatím se Jana drží, jak jen může.

Také vás může zajímat ...

Pokušení tu ale stále je… „Pro jistotu je nosím v kabelce. Je to ale opravdu jen pro ten pocit, nevyndávám je,“ dušuje se Jana. Kdykoli tak může sáhnout do tašky a na tajňačku si narychlo zapálit. Musí tedy mít ještě větší odhodlání, než se zdá. Jestli to vydrží, je zatím ve hvězdách. V první řadě musí chtít především ona sama.

Jak dlouho jí to ale vydrží?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...