V aféře s obrazy další slavní podvedení?

Bilankéř Komerční banky Radek Pokluda (45), který prodal Jiřině Bohdalové (86) několik padělaných obrazů, se „staral“ i o další hvězdy a je docela možné, že i je oblažil výhodným prodejem padělaného díla od Filly, Čapka, Zrzavého, Slavíčka, Špály nebo Lady.

Kromě jednoho režiséra a ředitele rádia se údajně může jednat i o Marii Rottrovou (75), Dagmar Havlovou (64), Hanu Hegerovou (85) a Helenu Vondráčkovou (70), z nichž některé se odmítly vyjádřit, jiné popřely, že by byly podvedeny.

Dagmar Havlova

Také vás může zajímat ...

Některým dodával bankéř výhodně i šperky. Samozřejmě, nikdo nechce vypadat na veřejnosti jako hejl, některým Pokluda dodával i užitečné finanční rady. Zajímavé je, že odpovědnost odmítá Komerční banka, ač k podvodům došlo na její půdě.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...