V dceři jí vyrostla velká konkurence

Blonďatá kráska Reese Witherspoon (44) je nejen jedna z nejšikovnějších hereček, ale také producentek Hollywoodu, přesto její dcera Ava (20), která jako by jí z oka vypadla, po ničem takovém netouží.

Oblíbila si úplně jinou disciplínu, v níž její matka také vyniká. Má totiž svou vlastní oděvní značku a to její mladou dceru velmi nadchlo. Dokonce natolik, že pro ni před dvěma lety začala předvádět šaty. Dnes se snaží i navrhovat.

Také vás může zajímat ...

Bude v ní mít Reese konkurenci tak velkou, že bude úspěšnější návrhářka než ona, takže jí snadno přebere kdejaký dobře placený kšeft?

Je to možné, ale herečka se toho nebojí. Přece jen ji pořád živí její úspěšná herecká kariéra. Proslavila se například filmem Pravá blondýnka, který se letos dočkal třetího pokračování. Každopádně Reese svou dceru v tom, co dělá, plně podporuje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...