V náruči mladšího milence celá rozkvetla!

Vždy patřila spíše do skupiny talentovaných, leč méně pohledných hereček. To ovšem dokonale vyrovnala svým dokonalým smyslem pro humor. Herečka Simona Babčáková (47) však neměla vždy náladu na vtipy a dost často si prý vybíjela svou frustraci na ostatních.

Říká se, že s ní dokonce nebylo vůbec k vydržení, nikdy nebyla moc vstřícná a i televize s ní měla problémy, aby propagovala seriály, v kterých hrála. Odmítala dávat rozhovory, ale teď se vše změnilo.

Také vás může zajímat ...

Herečka je na všechny milá, rozhovory dává na počkání, směje se na všechny strany a zapracovala i na vizáži. Co se to se Simonou ze seriálu Comeback stalo?

Podle všeho za její obrovskou proměnu může její mladší pohledný snoubenec, sympatický fitness trenér Ian Adensam (42), který si ji dokázal ochočit. Nyní je Simona krotká jako beránek a vedle svého partnera jen celá září štěstím.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama