V nejtěžší chvíli zachránil Holubovou psychiatr

Působí jako vyrovnaná žena, která je i díky svým pracovním úspěchům maximálně nad věcí. Ale zdání klame! Herečka Eva Holubová (59) byla už nejednou na pokraji smrti a za to, že je pořád tam, kde je, může její letitý psychiatr.

Zjistila totiž, že deprese nestačí jen zapíjet alkoholem. „V dnešní době by měl každý mít svého zpovědníka. Ten můj prošel už válkou,“ vychvaluje svého doktora. Dřív se prý opíjela do němoty a ráno si nic nepamatovala.

Také vás může zajímat ...

Dnes raději několikrát do měsíce vyhledá odbornou pomoc a radí se, jak zvládat stavy úzkosti a bolesti.Pocity, když chtěla doslova už prostě nebýt, jak sama říká, jsou snad už ty tam. Odborná terapie a protialkoholní léčebna tak podle ní byly tou nejlepší volbou a nikdy se za to nebude stydět.

Bude i nadále brát všechny okolní nástrahy s humorem a lehkostí, jak píše na své sociální síti?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...