V Ordinaci se chce udržet za každou cenu

Ačkoli si někteří televizní diváci myslí, že už nemá Petr Rychlý (55) seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 co dát, samotný herec se z něj pakovat v nejbližší době rozhodně nechce.

Také vás může zajímat ...

„Doktorem Mázlem jsem šestnáct let a je pravda, že jsem s ním už hodně srostlý,“ prozradil Rychlý. Zatím ho ale jeho role neomrzela a necítí, že by se to mělo v nejbližší době změnit. Zdá se tak, že se chce v seriálu udržet co nejdéle a není se čemu divit.

S kolegy si v seriálu dobře rozumí

Není žádným tajemstvím, že právě on je jedním z nejlépe placených herců v Ordinaci a především v dnešní nejisté době, kdy se koronavirová omezení mění ze dne na den, by bylo hodně netaktické se takové spolupráce zbavovat. A to i přes to, že dost možná škatulka doktora Mázla, trochu brzdí Rychlého v hereckém rozletu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...