V osmdesáti jde na deset let do vězení!

Léta byl populárním hercem sitcomu Cosby Show, u kterého usedaly celé rodiny, aby se potěšily humorem komika v kostkovaném svetru s kulatým obličejem.

Teď ovšem spadla klec a kdysi oblíbený herec Bill Cosby (81) odklopýtal od soudu v americké Filadelfii s pouty na rukou na deset let do kriminálu. Už předtím vyšetřovatelé odhalily Cosbyho zálibu v drogách, které házel ženám do pití, aby je mohl na různých místech (hlavně v hotelových pokojích) přimět k sexu, tyto případy však spadaly pod promlčení.

Také vás může zajímat ...

Vaz mu zlomil až případ z roku 2004, kdy zdrogoval a znásilnil ve svém domě Andreu Constand (45). „Nastal čas pro spravedlnost. Pane Cosby, toto všechno se vám zpětně sečetlo. Přišel čas,“ konstatoval soudce.

Cosby může po třech letech požádat o podmínečné propuštění.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...