V partnerovi našla velkou oporu

I když je Miluše Bittnerová (42) pyšnou maminkou holčičky Betynky (9 měsíců), měsíce mateřství prý pro ni nejsou procházkou růžovým sadem.

Renda jí dokonce po nocích pomáhá s krmením dcery

Nejen že měla problémy ji nakojit, ale dcera se prý začíná i verbálně projevovat, a herečka nemá chvíli klidu. „Je strašně živá, už leze, stále něco komentuje, je hrozně ukecaná,“ prozradila Bittnerová. Vše zvládá nejspíš hlavně díky podpoře manžela Rendy. Jelikož se Betynka nenaučila pít mléko z prsu, byla Miluše nucena brzy využít služeb elektrické odsávačky.

Také vás může zajímat ...

Možná to byl pro ni ale dar z nebes, jelikož se tak mohli s partnerem, hlavně po nocích, střídat v krmení a oba se tak trochu vyspali.

„Tatínek je fakt šikovný, takže se od něj některé věci učím,“ chválí Bittnerová svého manžela

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...