V televizi už se nejspíš neukáže!

Rakovina přiměla Hanu Maciuchovou (72) zásadně přehodnotit svůj dosavadní život. I to je možná důvod, proč ji fanoušci na obrazovce vídají už jen v reprízách starších filmů nebo seriálů. Herečka se rozhodla s natáčením nových projektů skončit a chce se soustředit na úplně jiné věci.

Také vás může zajímat ...

„Nechci být v televizi, mám mnoho krásné práce v divadle. Je to práce zajímavá a já si nemohu dovolit po prodělané nemoci masivně pracovat,“ potvrzuje Maciuchová spekulace, že za jejím rozhodnutím opravdu stojí rakovina.

Herečka připustila, že se musí nyní hodně šetřit. I z toho důvodu si práci vybírá intuitivně a nekývne na každou nabídku, která se objeví. V současné době tak pracuje třeba na čtení humorné audioknihy o originálním exempláři foxteriéra, která se prý stala její srdcovou záležitostí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...