V zimě jedině med

Nohy, respektive paty v zimě trpí častěji, než kdy jindy. Jsou vysušené, kůže se drolí a praská. A to rozhodně není nic příjemného.

Noční medový zábal

Také vás může zajímat ...

Co nejlepšího můžete své kůži dát? Med. Proto si připravte noční zábal. K němu vám budou stačit jen dvě ingredience. Med a rostlinný olej, buď olivový nebo slunečnicový. Jak olej, tak i med jsou pro naši pokožku samotným darem z nebes.

Nejenže přispívají naší kráse, ale také mají pozitivní vliv na naše zdraví. Chrání před nepříznivým počasím, jako například před větrem, deštěm anebo naopak před vysokými teplotami. Navíc po jejich aplikaci nehrozí téměř žádná alergická reakce.

Jednu lžíci oleje a jednu lžíci medu důkladně promíchejte a pak si směsí promastěte nohy. Přes ně si následně navlékněte bavlněné ponožky a nechte mast působit přes noc. Už po prvním zábalu budou vaše nohy jemnější, přesto zábal opakujte pravidelně, nejlépe třikrát až čtyřikrát týdně.

Med a olej se také výborně hodí pro ty, co trpí na ekzémy. Pokud si nejste jistá, zdali vám med nebo olej nenadělá na těle paseku, raději směs vyzkoušejte na hřbetu ruky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama