Václav Glazar: Nemohl se rozloučit s maminkou

Proč se nedostavil na její pohřeb?

Velmi ho trápí, že se pohřbu nejbližší osoby nezvládl zúčastnit.

Loňský rok byl pro herce a blízkého přítele HELENY RŮŽIČKOVÉ (†67) VÁCLAVA GLAZARA (64) velmi těžký. Přišel totiž o milovanou maminku. Její ztráta je pro něho o to horší, že se s ní nemohl ani rozloučit. Na pohřeb se totiž nedostavil, bránil mu v tom špatný zdravotní stav. „Maminka je ve špatným stavu. Jde k tomu už poslednímu,“ posteskl si loni v létě.

Paní Glazarová byla tou dobou v ústavu, nemluvila a nekomunikovala. Byl na ni smutný pohled. A o pár týdnů později skutečně zemřela. Pro Glazara to byla obrovská rána a dodnes se nemůže se smrtí maminky vyrovnat. „Ani jsem se s ní nemohl rozloučit. Nebyl jsem na pohřbu. Nemohl jsem tam,“ uvedl s tím, že se poslední rozloučení konalo ve Dvoře Králové.

A on vzhledem k tomu, že má vážné problémy s páteří a je napojen na kyslík, nemohl takovou cestu absolvovat.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...