Václav Kopta: Na manželku nemá vůbec čas

Hned tak je něco nerozdělí

Kvůli hypotéce si ještě pár let mnoho lásky neužijí.

Když si před jedenadvaceti lety bral VÁCLAV KOPTA (52) svou nynější manželku SIMONU VRBICKOU (51), byli zamilovaným párem a užívali si společného života plnými doušky. To už dnes ale neplatí. Kvůli vysoké hypotéce, kterou si herec vzal, aby měli s manželkou kde bydlet, jde láska stranou.

Dluhy nepočkají

Práce má až nad hlavu a polevit nemůže. Neměl by totiž peníze na splá cení. „Nejtěžší jsou dny, kdy od sedmi točím jeden seriál, ve čtyři na mne nervózně čeká štáb druhého seriálu a večer mám představení v divadle,“ popisuje svůj náročný den. Dříve s manželkou jezdili na romantické dovolené po českých luzích a hájích, ale teď už na to nezbývá čas ani energie.

A tak je zřejmě jen otázka času, kdy na to jejich manželství doplatí.

Také vás může zajímat ...

Na druhou stranu jsou spolu už od středoškolských let, takže je asi hned tak něco nerozdělí.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...