Václav Noid Bárta: Co vážně stojí za jejich rozvodem?

Historie se opakuje

Jeho chtíč je prý na bodě mrazu

Od chvíle, kdy se provalila krize v manželství VÁCLAVA NOIDA BÁRTY (36) a jeho manželky GABRIELY DVOŘÁKOVÉ (28), které spěje k rozvodu, vyplula na povrch spousta příčin, proč ti dva jdou od sebe. Nejprve se mluvilo o tom, že za to může Gábiny nevěra s plastickým chirurgem PATRIKEM PAULISEM (46), s nímž má modelka udržovat vztah doposud.

Pak vyšlo najevo, že ani Noid nebyl, co se cizoložství týče, žádným svatouškem.

Ze všeho tak plynulo, že manželé si nemají, co vyčítat a že se zkrátka budou rozvádět kvůli vzájemným nevěrám.

Nestačil jí

Také vás může zajímat ...

Podle všeho je ale na vině hlavně Bárta. Blízký zdroj ze zpěvákova okolí se domnívá, že mu manželství ztroskotalo hlavně kvůli špatnému intimnímu životu. Podle všeho si prý Noid moc nepotrpí na postelové hrátky, a tak krásné Gabriele měla dojít trpělivost a poohlédla se po náruživějším partnerovi.

Zdroj soudí podle toho, že zpěvákovi se ze stejného důvodu údajně rozpadlo i manželství se zpěvačkou LUCII BÍLOU (51)..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...