Václav Postránecký: Musí pracovat i přes nemoc

Konečně přiznal, jak moc vážná je jeho nemoc. Herec Václav Postránecký (75) potvrdil, že kvůli zdravotním problémům musí podstupovat drastické chemoterapie, je tedy více než jasné, že se potýká s rakovinou.

I přes takto drsnou diagnózu ovšem musí brát všechny kšefty, které mu jsou nabídnuty. „Píšou o mně, že žiju v luxusu, když beru reklamy. V luxusu bych žil, kdybych je brát nemusel. Ale když potřebujete komplet novou střechu, těžko se odmítají statisíce,“ prozradil.

Také vás může zajímat ...

Všem tak vyjasnil to, že ačkoli se říká, že jsou herci těžce za vodou, nebude to tak úplně pravda. Kdyby měl totiž něco naspořeno, rozhodně by se raději během důležité a fyzicky náročné léčby šetřil. Časově náročný program se tak na něm začíná podepisovat.

Hubne a vypadá unaveně. Nedostavil se ani k úvodnímu promítání prvního dílu seriálu Krejzovi.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...