Václav Postránecký: Rodina se za něj modlí

Už před časem přišel VÁCLAV POSTRÁNECKÝ (74) s prohlášením, že na nějaký čas ruší veškeré aktivity, jelikož se musí poprat s blíže nespecifikovanou nemocí. Že to ale nebude žádná banalita, svědčí fakt, že během krátké doby, vždy dobře stavěný herec výrazně pohubl.

Diagnózu tají

Také vás může zajímat ...

Podle všeho musel podstoupit náročnou operaci břicha, která jistě také přispěla k tomu, jak nyní herec vypadá. Jenže od zákroku uběhl už nějaký pátek, ale jeho stav se nijak výrazně nelepší. Alespoň to tvrdí jeho příbuzná. Podle jejích slov se naštěstí hercův stav nezhoršuje. Čím však prochází, že je na tom nyní tak bídně?

„Je to tak závažné, že se o jeho nemoci mluví pouze v kruhu rodinném,“ říká neteř a dodává, že všichni jeho blízcí pevně doufají, že bude natolik silný a pánbůh milosrdný, že se z toho dostane.

„Věříme v jeho sílu a nezdolnou energii,“ doplňuje s tím, že ani Postránecký rozhodně svůj boj nevzdává.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...