Václav Postránecký: Už se ztrácí před očima

Není tomu dlouho, co herec Václav Postránecký (74) oznámil, že bojuje s velmi vážnou a zákeřnou nemocí. Vypadá to ovšem, jako by svůj boj již předem vzdal. Namísto toho, aby se šetřil a soustředil se na léčbu a odpočinek, stále pracuje a jeho aktuální vzhled napovídá tomu, že je jeho stav vážnější než předtím.

Také vás může zajímat ...

I když na chvíli opustil divadlo a přerušil natáčení svého pořadu na TV Prima, dlouho mu to nevydrželo. Už zase dře a do toho ještě začíná natáčet nový seriál Krejzovi. Na divadelních prknech, když je dobře nalíčený, sice vypadá stále v kondici, nicméně po odlíčení make-upu je znatelné, že je velmi pobledlý a propadly se mu tváře.

Navíc již zhubl mnoho kilogramů a jeho kulatý obličej je ten tam. I když si Postránecký myslí, že mu hraní dodá energii, měl by rozhodně trochu zvolnit, protože kdoví, jak moc vážná jeho nemoc je.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...