Václav Svoboda: V moci alkoholu?

V posledních letech se mu podařilo razantně zhubnout a díky tomu také hodně pomohl svým kloubům, kvůli kterým vlastně s redukcí váhy před dvěma lety začal. Dílčí úspěchy, kterých Václav Svoboda (54) dosáhl nejspíše způsobily, že tak trochu usnul na vavřínech.

Také vás může zajímat ...

Začíná totiž prý opět značně porušovat svoji životosprávu a nedokáže si odpustit hlavně alkoholové dýchánky, které velmi často končí až během rána. To opravdu tak rychle zapomněl, jak nepříjemně dokáží klouby bolet?

Možná by si měl uvědomit, že pokud začne přibírat, může se dostavit jojo-efekt a brzy může být tak ještě objemnější, než když s hubnutím začínal.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...