Václav Vydra a Jana Boušková: Marně skrývají neshody a hádky

Ne vždy jsou tak usměvaví a spokojení, jak se tváří před médii. Václav Vydra (63) a Jana Boušková (64) jsou občas doma pořádně na nože. Oba už dlouhá léta propůjčují hlas oblíbenému kulinářskému pořadu Prostřeno a také spolu hrají v několika divadelních hrách.

Nicméně jim to moc neprospívá, spíš naopak. Poslední dobou spolu nedokážou najít společnou řeč, a když už ji najdou, skončí to většinou hádkou nebo vyčítáním. Na veřejnosti samozřejmě musejí být vždy usměvaví a spokojení, nechtějí si totiž zničit pověst harmonického páru, který spolu i po tolika letech stále vychází.Oba však mají jisté vlastnosti, které na tom druhém nemohou vystát.

Také vás může zajímat ...

Co na sobě partnerům navzájem tolik vadí?

Prohru nesnese

Dokážou hrát spolu, ale proti sobě to už je něco jiného. Boušková o sobě tvrdí, že prohry snáší dobře, ale opak je pravdou.V jejich domácnosti některé věci příliš moc rozebírá a řeší. Dokáže z každé maličkosti vyvolat hádku a to dokáže pohodářského Vydru vytočit. On je totiž pravý opak, zbytečně se nestresuje a na všechno se dívá s nadhledem.

Jejich rozdílné povahy jsou taky důvodem jejich častých hádek. Boušková dokáže půlku dne řešit něco, co je pro Vydru naprosto nesmyslné a zbytečné. Snaží se jí uklidnit a vysvětlit ji svůj pohled na věc, ale vypadá to, že jejich názory spojit nelze.Navíc občas bývá Boušková dost tvrdohlavá a nedá si říct ani od svého vlastního manžela.

V některých oblastech je to dobrá vlastnost, v manželství je to ale spíš na škodu.

Neumí ji pochválit

Každá žena čas od času potřebuje slyšet slova chvály.Ať už ji pochválíte za maličkost nebo za velkou věc, vždy jí to vykouzlí úsměv na tváři. O pochvalách si ale Boušková může nechat jenom zdát, protože její manžel přiznal, že chválí nerad. „Ne že bych neuměl chválit, jen s tím šetřím,“ vysvětluje Vydra. Není divu, že je jeho manželka tak často podrážděná.

V domácnosti dělá, co může, a nedočká se vůbec žádného uznání.

Přetvařují se

Její manžel totiž raději mlčí, než aby vypustil z úst chválu.Možná kdyby na tom Vydra trochu zapracoval, jejich manželství by to posílilo a na hádky by si už ani nevzpomněli. Oni sami se prezentují jako dokonalý pár, nicméně díky našim zdrojům víme, že tomu tak není.Každopádně žádný pár není dokonalý a každý se někdy nepohodne.

Vydra s Bouškovou se však zuby nehty brání tomu, aby na veřejnosti přiznali něco negativního o jejich vztahu.

Působí to tak, jako by měli strach, že si zničí pověst.

Jejich hádky jsou někdy skutečně zbytečné, a i když s tím nejspíš neplánují vyplout na povrch, doufáme, že se časem jejich problémy v manželství urovnají.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...