Václav Vydra a Jana Boušková: Pravda o jejich vztahu

Problém je v tom, že se téměř nevídají. Scházejí se maximálně na pár hodin v týdnu, když společně komentují kuchařský pořad Prostřeno. A pak se pochopitelně potkávají doma. Dlouho jim zajetý rytmus vyhovoval, dokonce si spokojeně notovali, že si tak aspoň nelezou na nervy. Ale jak to vypadá, všeho s mírou. Jejich cesty se totiž pomalu rozdělují, protože každý z nich prahne po něčem jiném.

A toho společného tak moc nezbývá.

Také vás může zajímat ...

JEHO KONĚ JSOU NADEVŠE

Když zrovna Václav Vydra nehraje v divadle, veškerý čas tráví se svými koňmi na statku v Malčanech nedaleko Slap.Své vášni propadl už dávno a s přibývajícími léty v ní ani trochu nepolevuje. Zvířatům dává veškerý volný čas i peníze. A ne málo. Zkouší na nich různé nové techniky chovu i ošetřování, což by bylo určitě chvályhodné, kdyby Bouškové také věnoval nějaký večer.

I když si podle kolegů herečka na jeho vášeň zvykla, občas zatouží se svým mužem žít obyčejným manželským životem a zajít třeba do restaurace na dobrou večeři.Nebojí se tak Vydra, že se sympatická herečka nechá pozvat od někoho z kolegů?

Vždyť on sám kvůli ní opustil manželku a vždycky Janu považoval za svou osudovou ženu, tak by přece o ni nechtěl přijít.

FINANČNÍ PROBLÉMY TAKÉ NEPŘIDAJÍ

Navíc v loňském roce oba hodně potrápilo zdraví.Jana Boušková měla úraz na lyžích a sedm měsíců musela zůstat doma. Poté zase Vydra spadl z dvoumetrové výšky při představení. Špatné zdraví pak pochopitelně má vliv i na příjem peněz. Jana například byla půl roku bez práce.Václav naštěstí takové následky neměl.

A jelikož statek a zvířata hodně stojí, rodinný rozpočet musel být i tak dost na hraně.

A právě i tyto finanční problémy pak bezpochyby přispěly už k tak napjatému ovzduší.

DŮVĚRA JE PRYČ

A i když toho spolu herci už zažili opravdu hodně, zřejmě se dostali do bodu, kdy už je pravděpodobně potřeba říci sbohem. Každá zvládnutá krize může vztah posílit, v opačném případě oslabit.A dost možná, že přílišná benevolence ve vztahu může vést k odcizení. Podle známých a kolegů se právě to děje u nich dvou.

A pokud se k tomu přidají i finanční potíže, není divu, že vzájemná důvěra je pryč.Jak to dopadne tentokrát v jejich případě?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...