Václava Upíra Krejčího stál důchod málem život!

Co se mu stalo?

Oblíbený bavič skončil v nemocnici.

Herec a bavič VÁCLAV UPÍR KREJČÍ (61) se dostal do věku, kdy má nárok na důchod. A tak neváhal a o tento státní příspěvek si směle zažádal.

To ho ale málem stálo zdraví, ne-li rovnou život. „Z budoucího čipery důchodce jsem se mohl stát důchodcem invalidním,“ rozpovídal se Krejčí, který díky tomu, že dostal dopis, že mu chybí dva a půl odpracovaného roku, musel nalézt důkazy, že tomu tak není.

A právě při hledání těchto skutečností se málem zmrzačil. „Vzal jsem žebřík a vystoupal po něm ke kalendářům, kam si od nepaměti píšu vše důležité. Nedostal jsem se ovšem až k nim. Najednou žebřík podjel a já letěl dva a půl metru vzduchem a při dopadu si zarval jeden schod do zad,“ vypráví herec, který skončil na JIP.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...