Vaculík: Bomba kšeft za 100 000 Kč měsíčně!

Někdejší filmový hezoun a idol žen a dívek Lukáš Vaculík (54) nebyl nějakých pár let na televizních obrazovkách příliš k vidění. Zub času na něm poněkud zapracoval, přesto se ale jeho fanynky jistě zaradují.

Objeví se v novém krimiseriálu Temný kraj na Primě a rovnou v hlavní roli! Zároveň se patrně zaraduje i Lukáš, protože jeho gáže bude velmi solidní, za měsíc si v závislosti na počtu natáčecích dnů přijde až na sto tisíc korun měsíčně! Otazníky vzbuzují pouze scénáristky, sestry Jitka a Kateřina Bártů (obě 42), známé už z Velmi křehkých vztahů a V.I.P. vražd.

Ohledně zpracování krimi případů už jednou ukázaly, že jsou zjevnými amatérkami, takže je tu reálné nebezpečí, že z žánru krimi vznikne jen upovídaná mýdlová opera.

Také vás může zajímat ...

On totiž ani drsný kabrňák Vaculík nezachrání všechno!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...