Vadí mu její chování

Hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě, Bára Štěpánová (60) má se svým manželem Miroslavem Barabášem (58) na první pohled ideální manželství. V manželském svazku žijí už přes deset let, a přes různé menší krize to nevypadalo, že by měli jít od sebe.

Až doteď. V současnosti si totiž manželé příliš nerozumí, a ani se nikde bok po boku neukazují. Dříve Miroslav Báru na společenské akce doprovázel, ale nakonec mu mělo začít vadit, jak se jeho manželka na akce obléká.

Také vás může zajímat ...

Podle něj to bylo příliš vyzývavé, a aby toho nebylo málo, více si všímala kolegů, než jeho. Asi si myslel, že když s Bárou přestane na akce chodit, potrestá ji tím. Jenže ta si z toho nic nedělá. Chodí na akce zase sama a prý si to i víc užije.

Mohla by mít tato aféra vliv na jejich manželství? Miroslav to pravděpodobně nenechá jen tak. Oba jsou dost tvrdohlaví, takže po každém večírku vede tichou domácnost.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...