Vágner se stěhuje do teplých krajin! Kam?

Známý český textař a hudebník Karel Vágner (75) se rozhodl pro vážný krok! Bude se stěhovat! A ne jen tak někam po republice, ale až na dalekou prosluněnou Krétu. „Teď už tam trávím minimálně tři a půl měsíce v roce, protože to tam mám hrozně rád.

Mám tam větší klid než tady,“ upřesnil Karel svoje plány do budoucna. Řecko pro něho byla jasná volba, protože odtamtud pochází i jeho manželka poloviční Řekyně a bývalá reprezentantka v moderní gymnastice Katina Vágnerová (51).

A mistr basu se o svoje nové obydlí velmi rád podělí. Pravidelně si k sobě na řecký ostrov do typického bílého domečku s modrými okenicemi zve svoje kolegy a kamarády. Naposledy třeba herce a baviče Miroslava Donutila (66). Nebo má tohle předvádění úplně jiný důvod?

Chce se spíš Karel pochlubit svých známým s luxusní vilkou za minimálně pět milionů přímo na pobřeží jen pouhých padesát metrů od moře?

Také vás může zajímat ...

Takové pozvání se přece odmítnout nedá!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...