Vágnerovi: Statisíce v luftě a zničená dovolená!

Jako příslovečný sedlák u Chlumce dopadl hudebník Karel Vágner (74) se svou snahou vyvézt svoji rozvětvenou rodinu do ciziny na příbuzenskou dovolenou.

Přestože měl dopředu rozlehlou vilu nejen zarezervovanou, ale i zaplacenou, což bylo nutné, protože jeho blízcí mají zaplněné diáře, nakonec splakal nad výdělkem! Agentura jim zaplacenou rezervaci zrušila! Majitel totiž pronajal svoji vilu na poslední chvíli svému kamarádovi.

Agentura jim sice nabídla náhradu, ta však nebyla ve stejné kvalitě a Vágnerovi si už v původním místě pronajali auta a zaplatili letenky. Nyní jim „v luftě“ lítá přes 130 000 Kč a neví se, jak to všechno bude dál.

Také vás může zajímat ...

„Ruinují dovolenou široké rodiny, která spolu nikdy nikde nebyla,“ rozčiluje se muzikálová zpěvačka Tereza Vágnerová (24), která dovolenou organizuje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...