Váleček se zabednil ve svém domě. Proč?

Pokud snad byl herec a moderátor Marek Eben (62) někdy tahounem večírků a vyznavačem rozpustilé zábavy, jak by si snad někdo mohl myslet podle StarDance a karlovarského festivalu, letos strávil konec roku výhradně doma za zamčenými dveřmi.

Také vás může zajímat ...

Do vily v Hájích u Karlových Varů nakoupil dárky, zásoby lahůdek, pití, šampaňského a přes týden nevylezl jinam než na zahradu. Proč? Bral ohledy na manželku Markétu Fišerovou (62), a zejména na svoji maminku Šárku Ebenovou (92), se kterými skromné Vánoce a poklidného silvestra oslavil.

„Výhodou je, že přebýváme u Karlových Varů v malinké vesnici, kde je omezený počet lidí,“ svěřil se moderátor, který si letos odpustil i potřesení rukou s podobně ohroženým sousedem z Andělské Hory Jiřím Bartoškou (73). Ten ovšem na rozdíl od něho na svůj tradiční novoroční golf směle vyrazil.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama