Válka kolegyň z Modrého kódu

Riskovala, opustila Ulici v domnění, že jde za lepším, že na ni čeká role snů. Dopadlo to opravdu tak? Zdá se, že sen vypadal jinak.

Opustit rozjetý vlak, to chce, jistě s tím budete souhlasit, velkou dávku kuráže. Patricie Pagáčová ji v sobě našla, a tak odešla ze seriálu Ulice, což pro ni po neuvěřitelných třináct let byla slepice snášející zlatá vejce. Kromě toho se tu těšila z jedné z hlavních rolí, její Tereza Jordánová měla v Ulici nemalý prostor.

Také vás může zajímat ...

Za rozhodnutí veleúspěšný projekt opustit a přesunout se do Modrého kódu televize Prima nyní platí sympatická světlovláska nepříjemnou daň.

Z dobře informovaných zdrojů se šíří, že se Patricie nemůže smířit s tím, že v primáckém seriálu nemá tak významnou roli jako v Ulici.

Byl to trošku šok

Na druhou stranu: co čekala? Domnívala se snad, že je něco jako Angelina Jolie (45) a že dostane v Modrém kódu hlavní roli? „Byla to velká změna a takový trošku šok,“ říká o výměně Ulice za Modrý kód. „Ale jsem za tu změnu ráda, už jsem ji potřebovala. Chtěla jsem si odpočinout od té postavy, kterou jsem hrála třináct let.

Ten čas strávený v Ulici už na mě byl dlouhý.“ Stereotypu, který ji trápil v Ulici, se tedy zbavila.

Nicméně v Modrém kódu vyvstaly nové problémy, které mladou herečku sužují neméně.

Žádná blbá blondýna

„Hlavně mě lákalo být zase někým jiným, zahrát si po čase novou postavu. A jsem moc ráda, že nehraju žádnou blbou blondýnu,“ raduje se Patricie, že je její Laura podnikavá inteligentní dívka, která vystudovala dvě vysoké školy. Celá věc má i odvrácenou tvář – Pagáčová prý nemůže přijít na jméno kolegyni Sandře Novákové (38), jež tu hraje doktorku Alexandru Růžičkovou.

Je snad pro Patricii těžké smířit se s tím, že v primáckém seriálu nemá tak stěžejní roli jako Sandra? Připadá jí její Laura jen jako štěk?

Inu, risk je někdy zisk a jindy ne.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...