Válka mezi sestrami

Ona byla vždy tou úspěšnější a sestřin náhlý kariérní vzestup ji asi trochu znejistil. Herečka Zuzana Norisová (41), známá ze seriálu Vinaři, má totiž své starší sestře Soně (46) závidět úspěch v seriálu Policie Modrava, díky kterému se stala miláčkem mnoha českých diváků.

Jejich vztah má být momentálně na bodu mrazu

Také vás může zajímat ...

Dlouhá léta Soňa nebyla v Česku příliš známá a až na výjimky účinkovala spíš ve slovenských filmech a seriálech. Před lety se ale situace změnila a zdá se, že Zuzana to asi nemůže překousnout.

Její hvězda totiž začala ze dne na den padat dolů. Soňa si své role v seriálu Policie Modrava velmi váží a je jí jasné, že bez ní by se do povědomí českých diváků jen tak nedostala.

Očekávala jinou reakci

Od sestry však očekávala větší nadšení z jejího úspěchu. To se ale spletla. Cítí z ní totiž hlavně závist, protože i ona by se chtěla podílet na podobně výdělečném projektu.

Soňa se ale snaží si z chování své sestry nic nedělat a i nadále se chce ve své kariéře posouvat dál. Na druhou stranu ji ale chování mladší Zuzany mrzí. Dojde vůbec někdy mezi nimi k usmíření?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...