Válka modelek znovu v plném proudu!

Zdá se, jako by chtěla Krainová trumfnout erotické video Verešové.

Těžko by se v českém showbyznysu hledaly ženy, které se nenávidí víc než modelky Simona Krainová (47) a Andrea Verešová (40). Pro pozornost veřejnosti udělají téměř cokoliv. Dočkáme se snad dalšího porna?

Také vás může zajímat ...

Že špatná reklama, je taky reklama, moc dobře ví matadorky českého modelingu Simona Krainová (47) a Andrea Verešová (40). A přestože jsou už obě ve věku, kdy modelky užívají důchodu, ony svou nahotou stále plní titulní stánky novin. Nezabrání jim v tom ani to, že jsou dvojnásobnými matkami.

Neužívá si přece jen pozornost?

Konec minulého roku nevyšel Verešové právě tak, jak by si představovala. Na internetu se objevilo video, na kterém jsou vidět vášnivé postelové hrátky dvojice lidí, kteří jsou neuvěřitelně, až do nejmenších detailů, jako jsou například pihy, podobní právě Verešové a jejímu manželovi, právnikovi Danielu Volopichovi (47).

A přestože oba tvrdí, že na nahrávce nejsou oni a na chvíli dokonce vypsali astronomickou odměnu 1,3 milionu korun za dopadení pachatelů, jen málokdo jim to ale ve skutečnosti věří.

Tomu totiž nahrává i fakt, že nabízenou odměnu brzy stáhli. A vzápětí se objevilo druhé video se stejnou ženou, kterou dokonce oslovují Andreo. No a několik týdnů se nemluvilo o ničem jiném než o Verešové. Ta se obrnila hradbou mlčení a jako by se nic nestalo, dál na svoje sociální sítě dává fotky šťastné rodiny.

A přestože by byla pravděpodobně ráda, kdyby o ní bylo slyšet v jiné souvislosti, našel se přece jen jeden člověk, který měl z pozornosti upřené k atraktivní brunetě pravděpodobně ještě menší radost než ona sama. A tím není nikdo jiný než Krainová!

Rivalka tasila své nahé zbraně

O tom, jak moc se tyhle dvě krásky nemají rády se v kuloárech vypráví doslova legendy. Už dlouhé roky nevynechá ani jedna z nich příležitost, když si do své sokyně mohou veřejně kopnout. A jak se dalo čekat, Simona tak učinila prostřednictvím komentářů na internetu.

A urážela nejen Verešovou, ale i svoje sledující, kteří s ní nesouhlasili. Všechno tak napovídá tomu, že Krainová zuří. Kromě jiného je totiž mimořádně zdatná obchodnice a ví, že čím víc se mluví o Andree, tím míň prostoru zbývá pro ni.

A to je něco, co podle všeho velmi špatně snáší! A tak se zřejmě rozhodla strhnout mediální pozornost na sebe. Jako by náhodou se totiž brzy po zmiňovaných videích pochlubila vlastními fotkami, kde taky ukázala téměř vše, čím ji příroda a ruce schopných chirurgů obdařily.

Je opravdu schopná čehokoliv?

Jenže jak se zdá, nebude to zřejmě stačit. Téměř nahá Simona už totiž asi nikoho nedokáže překvapit, protože za svou kariéru už ukázala opravdu skoro všechno. Je tedy zřejmé, že její plán nevyšel. Atak se začaly ozývat se i hlasy, které tvrdí, že by je nepřekvapilo, pokud by se objevilo nějaké video, kde by pro změnu hrála hlavní roli Krainová.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama