Válka nekončí! Vezme Brad Angelině děti?

Velmi přísná pravidla se začínají sypat na hlavu americké krásce herečce Angelině Jolie (34). Té se zdá, jakoby se jí do puntíku vyplňoval v reálném životě scénář akční komedie Pán a Paní Smithovi, kde byla se svým mužem Bradem Pittem (54) na ostří nože.

Sexy herec i soudy totiž začínají pořádně přitvrzovat a pro Angelinu to znamená dodržovat stanovené podmínky styku jejich společných šesti dětí s otcem. A to i přes to, že se na začátku jejich rozchodu snažila o to, aby Brad děti nevídal vůbec, což obhajovala například jeho údajným neurvalým útokem na syna Paxe (14).

Také vás může zajímat ...

Soud totiž vidí celou situaci jinak a nařídil herečce, že Brad může volat či psát zprávy dětem, kdykoli bude chtít. Má se s nimi také začít během letních prázdnin daleko více vídat. I když jenom pod psychologickým dozorem. Může je tak od v první půlce července mít u sebe dokonce celý den a Angelina smí volat pouze jednou za den.

Vydrží to?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...