Válka o dům pomalu začíná…

Skoro to vypadalo na nový začátek a Dáda Patrasová se tolik těšila! Z plánované rekonstrukce vily ale náhle sešlo. Felix Slováček otočil a svou manželku opět vypekl!

Vila v Praze na Vinohradech, to už je pojem! Dokud ovšem nedodáte, že barák chátrá před očima, v suterénu je vlhko a nemovitost zoufale volá po rekonstrukci.

Také vás může zajímat ...

Manžel herečky Dády Patrasové a také samozřejmě spolumajitel domu, slavný muzikant Felix Slováček udělal letos v březnu své ženě ohromnou radost, když tvrdil, že se do rekonstrukce pustí. Je to totiž očividně hlavně on, kdo se může v rodině vytasit s nějakým zásadním obnosem. Investici si ale po půl roce jaksi rozmyslel a Dáda zuří.

Ještě to drží…

„Vila je jakž takž, nic se opravovat nemusí,“ otočil umělec nedávno v hodnocení stavu nemovitosti o 180 stupňů! „V jednom rohu dole bylo vlhko vždycky,“ mávl nad závadami rukou. Copak se stalo, že situace je náhle „sice vážná, nikoli však zoufalá“? Jedno vysvětlení se nabízí: Za vším hledej ženu, říká francouzské přísloví…

Snadné hledání

To Dáda, ta je v tomto směru naopak „co na srdci, to na jazyku“, o čemž se mohou čtenáři bulváru občas přesvědčit. „Jednou to zůstane na naše děti, na Felixe a Aničku,“ povzdechla si herečka veřejně s podtextem, že od rodičů nebude hezké zanechat ratolestem majetek v takovém stavu. Je ovšem tahle její představa reálná? Hledejme opět lišku podšitou…

Má dávat peníze do baráku před odhadem?

Pokud bude muset Slováček Dádu při rozvodu vyplatit, není v jeho zájmu sypat do vily peníze ještě před dělením majetku, to postrádá logiku!

A kromě toho i děti by byly postaveny před problém – přece tu nebudou bydlet spolu, budou chtít zakládat rodiny… také se budou muset rozdělit! Takže tohle řešení moc elegantně nepůsobí. Dagmar Patrasová už zase v tiché válce s manželem tahá, jak se zdá, za kratší konec.

Volání o pomoc

Zatímco on má za spojence chytrou a cílevědomou Gelemovou, Dádě zřejmě zbývají jen její věrní fanoušci, proto tak často své myšlenky sděluje veřejnosti. Dovolává se prostřednictvím bulváru svých vzdálených příznivců, o kterých jen tuší, že někde jsou.

Její italský milenec Vito (51) má totiž v současné zavirované době svých starostí dost. Pokud jednou dům skutečně dostanou děti, po všech těch hádkách rodičů už v něm asi sotva budou chtít bydlet. Negativní energie tu zůstane napořád…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...