Válka o muže vrcholí?

Jsou si velmi podobné povahou i vzhledem, přesto si nerozumějí a bojují spolu.

Schyluje se k velké bitvě mezi herečkami? Jak VERONIKA ŽILKOVÁ (58), tak DANA BATULKOVÁ (62) brání své děti zuby nehty. Neváhají použít různé zbraně.

Ve chvíli, kdy se přišlo na to, že dcera Veroniky Žilkové (58) podváděla svého manžela, syna Dany Batulkové (62), nevraživost mezi nimi dosáhla vrcholu.

Také vás může zajímat ...

Každá chtěla pro svého potomka jenom to nejlepší. Přitom jim nedošlo, že celý spor si musejí vyřešit především ti, kterých se to týká, tedy Agáta Hanychová (35) s Jakubem Prachařem (36).

Závidí své kolegyni lásku?

Když ovšem na veřejnost údajně unikla informace o tom, že byla kdysi Batulková zamilovaná do manžela Žilkové Martina Stropnického (63), válka mezi nimi dostala úplně nové a jasnější obrysy. V lecčems jsou si herečky velmi podobné.

Obě jsou blonďaté a drobné a obě by se pro svou rodinu rozdaly. Je pro ně tím nejdůležitějším v životě. Je však pro ně stejně důležité mít po svém boku milovaného muže, který jim bude oporou, rádcem, milencem a přítelem dohromady.

Žilková takového muže našla. Batulková o něj před mnoha lety přišla a od té doby je bohužel stále sama.

V manželství to neklape?

Byla dlouho spojována s režisérem Ondřejem Zajícem (50), ale ti dva se spolu nikde neukázali pěknou dobu. Závidí snad své kolegyni její štěstí na lásku? Už možná ale nemá proč závidět. Ani Žilkové podle všeho na tom není ve vztahu s manželem úplně nejlépe.

Před dvěma měsíci totiž musela z Izraele, kde dlouhodobě žije, přijet zpátky do Česka, aby se v době koronaviru postarala o svou nemocnou maminku, která tou dobou pobývala v pečovatelském ústavu. Byl to ale jediný důvod k tomu, aby opustila svého manžela?

Samozřejmě se totiž objevily spekulace, v nichž lidé tvrdí, že jí to s manželem už dlouho neklapalo. A to vlastně od té doby, co se před necelými dvěma lety přestěhovala do Izraele.

Musel si mezi nimi vybrat?

Herečka se totiž původně stěhovat vůbec nechtěla. Ale když dostal její muž práci jako velvyslanec v Izraeli, nic jiného jí nezbývalo. Na druhou stranu prý ale měla jeden důvod, proč z Česka rychle zmizet. Právě kvůli Batulkové.

Ta si totiž údajně na Stropnického myslí dodnes. Co je na tom však pravdy, ani jedna herečka nepotvrdila. Zato jejich starý známý na slovo skoupý není, a tak prozradil, že kdysi kvůli Stropnickému ženy vedly tajnou válku, která skončila tím, že si herec sám vybral, koho upřednostní. To ale Batulkovou velmi mrzelo a hluboce se jí to dotklo.

Proto Žilkovou bere jako sokyni, kterou nemůže vystát.

Šanci stále má

Když se z těch dvou pak stala jedna velká rodina, uzavřely tiché příměří, avšak jen na velmi krátkou dobu. Dnes už by teoreticky mohly být staré křivdy zapomenuty, kdyby ovšem nebylo toho, že údajně nastaly nové okolnosti. Tentokrát měla být naštvaná Žilková na Batulkovou.

V Izraeli totiž prý došlo k vyhrocenému střetu mezi Žilkovou a jejím manželem. Ten měl totiž své ženě říct, že na Batulkovou stále myslí, ačkoli si kdysi vybral právě ji. A kvůli tomu se právě měla rychle sbalit a odjet. Že by herec zjistil, že s Žilkovou udělal chybu? U Batulkové, jak se říká, stále šance má, a ne úplně mizivé.

Nemůže se vrátit

Kdyby se Batulková dala se Stropnickým dohromady, bylo by to pro ni dostatečně velké zadostiučinění za to, že jí ho Žilková kdysi údajně přebrala. Žilková se podle všeho za mužem do Izraele vrátit nehodlá, a když už, tak jen na dovolenou. Martin má čas přemýšlet, co vlastně chce.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...