Válka v zákulisí Slunečné! Je za tím muž, či závist?

Herečky mají mezi sebou vést tichou válku. Která z ní vyjde jako vítězka?

Diváci ji zbožňují, ale co její kolegové? EVA HOLUBOVÁ (61) je hvězdou seriálu Slunečná, kde hraje dobrou duši a vědmu. Jenže jaké vztahy má s ostatními herci, když kamery zrovna netočí? Říká se, že se v zákulisí schyluje k velké válce! Znamená to její konec?

Bezpochyby patří mezi největší herecké hvězdy. Proto se Evě Holubové (61) málokdo odváží říct něco, co by jí nemuselo být zrovna po chuti. Tentokrát je to ale jinak. Seriál Slunečná odhalil skutečné charaktery mnohých herců, ale nejspíš otevřel i staré rány.

Také vás může zajímat ...

Někteří herci mezi sebou zřejmě mají nevyřízené účty a mají za to, že je nejvyšší čas je splatit. Kdo Holubovou nemusí a koho zase nemůže vystát ona sama?

Rozdílné povahy se začaly tlouct

Je to velký televizní hit a herečka je ráda, že může být jeho součástí. Role se zdála být jako její splněný sen. Dokonce si zpočátku měla sednout i s ostatními herci. Byla z nich jedna velká rodina.

Ovšem jen na chvíli. Pak se totiž mělo ukázat, že jejich rozdílné povahy se začaly poněkud střetávat a patrně tak docházelo k prvním hádkám. Podle tamtamů, které kolují po hereckých kuloárech, docházelo k prvním konfliktům právě kvůli Holubové, která si neměla příliš sednout s Ivou Hüttnerovou (71) a Marošem Kramárem (61).

Nejspíš proto, že jsou si věkově bližší, bere je jako svoji konkurenci. Ale je to skutečně ten pravý důvod? Existují totiž názory, že se za vším skrývá a urážka na cti a boj o muže.

Kolega ke starším ženám úctu nechová?

Kramár si z ní měl podle všeho párkrát tropit žerty. Jak je o herci známo, potrpí si na mladé, štíhlé ženy. Rád si zaflirtuje a ještě raději je, když mu dotyčná žena zájem oplácí. Ovšem ke stejně starým ženám podle všeho úctu příliš nechová.

Naopak, rád si prý do takových žen rýpne. Buď si má dělat legraci z jejich postavy, věku, anebo si najde cokoli jiného. Ovšem u Holubové tvrdě narazil. Ta si totiž nenechá nic líbit a všechny vtípky, které si na její adresu připravil, mu měla tvrdě oplatit.

A byl oheň na střeše. Téměř každý natáčecí den se údajně handrkují a předhánějí v tom, kdo koho víc urazí. Kolegové se jim ale smějí, mají totiž pocit, že to všechno je jenom naoko a ve skutečnosti se mají rádi. Jak se totiž říká, co se škádlívá, to se rádo mívá.

Nakonec to může dopadnout i tak, že by se z Holubové a Kramára stal nový pár. To však ale nikdo nepředpokládá, Holubová je šťastně vdaná a Kramár má trochu jiný vkus.

Příliš se odlišuje

S mladými lidmi si Holubová rozumí víc než s těmi stejně starými. Nejspíš za to může fakt, že se také mezi mladšími lidmi pohybuje mnohem víc. Navíc propadla kouzlu sociálních sítí, a tak když zrovna nehraje, tráví nejvíce času na nich.

Díky nim si také získala mnoho nových fanoušků. Ty starší, kteří ji sledovali celou její hereckou kariéru, měla ale ztratit. A jednou z těch, kdo jí něco mají vyčítat, má být právě i její kolegyně Hüttnerová.

Ta totiž nemá ráda, když se ženy v jejím nebo podobném věku nechovají tak, jak by se slušelo a patřilo. Hüttnerová, ačkoli většinou hraje hodně kontroverzní postavy, je decentní dáma, která si zjevně hodně potrpí na to, co si o ní lidé myslí.

Je přátelská, sympatická, rozdává kolem sebe radost a také se snaží lidem kolem sebe pomáhat, nemá ale zkrátka ráda, když ze sebe starší lidé dělají mladší. Což si má myslet i o Holubové. Není ale za jejich nevraživostí i něco jiného?

Vzpomněly si na dávnou minulost?

Kdysi se totiž říkávalo, že bojovaly o jednoho muže. Mělo to být ještě předtím, než Holubová poznala lásku svého života a svého současného muže Miroslava Zdeňka. O koho však jde, nikdo z jejich společných přátel a kolegů prozradit nechce.

Nejspíš kvůli tomu, že již není mezi živými, a navíc je to dávná minulost. Že by se ale nemusely zrovna kvůli této mnoho let staré události, se jim příliš věřit nechce. Někteří přišli s mnohem logičtějším vysvětlením, a tím je sám oblíbený herec Bob Klepl (62).

Je známo, že jsou s Evou velmi dobří přátelé, a i když už je v posledních letech diváci společně nevídají tak často jako dříve, v osobním životě se stále potkávají a rozhodně si mají co říct. Kvůli tomu má být Hüttnerová naštvaná, neboť si měla na Klepla už dlouhá léta pomýšlet sama.

Klepl s Holubovou po celý život udržují jen přátelský vztah, přesto má Hüttnerová podle některých lidí na herečku žárlit.

Dusno by se dalo krájet

Kdysi se o Kleplovi říkalo, že si na Holubovou taky myslel, ale ta ho vždycky odmítala s tím, že budou jen dobrými přáteli. I to mohlo její kolegyni štvát. Že by si však šly po krku nějak zvlášť okatě, se zřejmě říct nedá. Před kamerami na sobě nedávají nic znát a mimo ně se podle všeho spolu vůbec nebaví.

Jsou-li však v jedné místnosti, dusno by se tam dalo krájet. Možná teď ale ani jedna nemá na hádky čas, ve Slunečné se totiž dějí hodně zajímavé věci. Po prázdninách chtějí seriáloví tvůrci děj nějak oživit, a to spočívá i v obměně hlavních rolí.

Znamená to snad, že bude muset Holubová odejít? Diváci by jistě zuřili. A to i v případě Hüttnerové, obě jsou velmi oblíbené a mají nezastupitelné role. Pokud se tedy v seriálu skutečně bude něco dít, těch dvou se to na devadesát devět procent týkat nebude. Přesto si nikdo nemůže být jistý ničím.

Manžel není rád

Holubová by jistě nebyla šťastná z toho, že přišla o tak velkou a výnosnou roli. Diváci si zvykli vídat ji na obrazovkách týden co týden, což zvyšuje i její popularitu u tuzemských režisérů a dalších tvůrců. Navíc, jak již bylo řečeno, může zase pracovat s mladými lidmi a všem dokázat, že rozhodně ještě do starého železa nepatří.

Avšak zároveň s tím musí bojovat i se žárlivostí nejen svých kolegyň, ale také fanoušků. Nikdo totiž nechápe, kde bere tolik životního elánu a optimismu. Zatímco ostatní jdou po natáčení unavení domů nebo zkouší další své role, ona by byla klidně schopná hrát dál a pak klidně propovídat s přáteli celou noc.

Komu to má ale vadit ze všech nejvíc, je ovšem její manžel, který by už měl rád svůj klid. S Evou se odpočívat zkrátka nedá. Doma tak asi brzy budou mít pořádné dusno.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...