Válka v zákulisí Slunečné

Před kamerami hrají nejlepší kamarádky, když ale zhasnou světla, vše je úplně jinak. JANA STRYKOVÁ (41) se nesnese s každým. Poslední dobou má mít neshody s EVOU DECASTELO (42).

Nejprve to vypadalo, že se spřátelily i mimo natáčení. Tomu už je ale nejspíš konec. Jana Stryková (41) a Eva Decastelo (42) hrají jedny z drben v seriálu Slunečná. V poslední době prý ale začaly mít několik konfliktů a neshod. O co přesně jde?

Také vás může zajímat ...

Závidí jí krásu a popularitu?

Je všeobecně známo, že Eva Decastelo je v současnosti jedna z nejkrásnějších moderátorek a hereček a na svůj věk vypadá opravdu skvostně. I kdejaká dvacítka jí může její postavu závidět. A jednou z těch, která také nejspíš závidí, je i Stryková.

Kromě toho je ještě jedna věc, kvůli které jsou tak moc rozdílné. Pes bude nejspíš zakopaný v tom, že Eva jde zkrátka s dobou, hojně používá sociální sítě a je na nich dost úspěšná. Se svými fanoušky se často radí a svěřuje se jim.

To Jana si ráda střeží soukromí a jen málokdy nechá nahlédnout do svého běžného života. Pak se ale nemůže divit, že není tak populární jako její kolegyně.

Odejde kvůli ní?

Vše mělo dokonce zajít tak daleko, že se začalo spekulovat o tom, zda nemá Stryková naplánovaný odchod ze seriálu. Svěřila se asi i kolegyním. „Byla by to velká škoda, padly jsme si do oka a máme se rády,“ nechala se slyšet Dana Batulková (62). Jak to tedy bude dál? Pokud se Janě něco nelíbí, zřejmě by to měla rychle řešit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama