Válka zrzek? Jde o milence!

Hrečka Táňa Pauhofová (35), která teď exceluje v seriálu Milenky, rozpoutala válku o svého milého. Sokyní v lásce jí je další herečka Vica Kerekes (38). Tyhle dvě krásky mají smůlu. Jsou si podobné jako vejce vejci.

Vica Kerekes

Obě atraktivní zrzky, obě v showbyznysu. A navíc obě údajně zamilované do stejného muže. Nejde ale zase jen o náhodu? Táňa Pauhofová se po osmiletém vztahu se slovenskou celebritou, hercem Tomášem Maštalírem (41), který je u nás známý především ze seriálu Dr. Dokonalý (také pod názvem Dr.

Také vás může zajímat ...

Ludsky), našla útěchu v náruči o 10 let mladšího zvukového technika a skladatele Jonatána Pastirčáka (25).

Už přes rok spolu tihle dva randí a vypadá to, že jim to i klapalo, kdyby se podle přátel a kolegů do jejich románku nepřimíchala Kerekes, navíc nápadně podobná Táně. Že by zajíček nevěděl, kterou z nich si vybrat? Je každopádně jasné, že obě teď spolu nepromluví ani slovo a nasazují všechny své zbraně, aby zvítězily.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...