Vanda Hybnerová (48) Konec velké lásky?

Tak to je zlé. Co se to děje mezi herečkou Vandou Hybnerovou (48) a její nynější láskou a oporou, pohledným automobilovým závodníkem Jakubem Chourou (36)? Vše nasvědčuje tomu, že se události daly do pohybu nečekaným směrem.

Ti dva se zřejmě jeden druhému odcizili. A to bude jistě těžká rána pro půvabnou Vandu, která poté, co jí utekl manžel, potřebovala po svém boku milujícího a chápajícího muže. A teď ho nejspíš pomalu a jistě ztrácí.

Když spolu šli po ulici, na první pohled bylo patrné, že cosi neklape. Vypadali jako dlouholetí manželé. Nejenže se nedrželi za ruce (no to už vůbec ne!), dokonce působili rozčileně. Podle zachmuřených obličejů a divoké gestikulace si každý mohl domyslet, že bývalé hrdličky už nevrkají, že se mezi ně vkradl nesoulad.

Jako by se ti dva od sebe vzdalovali. Čím to asi může být? Herečka je nesmírně vytížená, hraje v seriálech, v divadle, zúčastnila se i kultovní soutěže Pevnost Boyard. Jak se asi líbí jejímu milenci na ni stále jen čekat? Ozývají se i hlasy, že Vanda je zamilovaná do jediného muže – exmanžela Saši Rašilova (44).

Také vás může zajímat ...

A že čeká na jeho návrat….

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...