Vanda Hybnerová: Drží krok s mladíkem

Do pomyslného klubu starších žen, které se ukazují s výrazně mladšími partnery, patří i herečka Vanda Hybnerová (49). Svému o třináct let mladšímu příteli, automobilovému závodníkovi Jakubu Chourovi (36), se snaží vyrovnat, a nutno přiznat, že se jí to daří.

Také vás může zajímat ...

Po Praze se přepravuje na motocyklu. Fotografové ji zvěčnili, když nasedla v džínách a kožené bundě na skútr a neohroženě vyrazila do ulic. Působila mladistvě a energicky, což vlastně musí, aby mladíkovi předvedla, že držet s ním krok je pro ni hračka.

Její bývalý partner Saša Rašilov (45) se momentálně raduje z nedávno narozeného potomka. Zdá se, že oba herci jsou se svými novými životy spokojeni, anebo to alespoň úspěšně předstírají. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...